19:45, 13.10.2020

У деяких школах Маріуполя паперові щоденники замінюють на електронні

Приховати не вийде! Окрім щоденників планують зробити й електронні класні журнали. Наскільки це зручно? І чому після тестування навчальні заклади відмовляються від є-щоденників?

поділитись:
У деяких школах Маріуполя паперові щоденники замінюють на електронні - фото 1

Діти Олени навчаються в школі, де електронні щоденники поки не ввели. Проте жінка вважає,- це було б зручно.

«Зараз з цими подіями в школу не потрапити і не подивитися. Дев'ятий клас, вони не всі приносять щоденники і оцінок не видно. Ось вчора нам вчителька скинула і сфотографувала з журналу».

Та в Маріуполі вже є такі школи, де впровадили електронний щоденник. Наприклад, 27 гімназія. Одинадцятикласниця Ольга Ляшкевич запевняє - це дуже зручно. І для неї, і для батьків.

«Адже заходиш на сторінку і можна побачити повну картину навчання своєї дитини. Після уроку вчитель виставляє в щоденник оцінки, приходиш додому, завантажуєш сторінку і там все можна побачити».

Окрім оцінок - у додатку можна листуватися з учителем, бачити результати за семестр та контролювати розклад занять. Поточні данні вчителі одразу вносять у систему. А ще електронний щоденник - гарантія виконанання домашніх завдань.

«Нам нічого не задавали, я нічого не отримав. Тобто матуся відкрила телефон, с телефона все побачила. Ага, у тебе сьогодні 10 і 5. Поясни за що 5?», - каже вчителька Людмила Вартанян.

 

«Все у мобільному телефоні. І щоб наблізіті їх до ґаджетів, щоб смороду вікорістовувалі ґаджеті и в тому, щоб вічітуваті там домашнє завдання. Обмінюватіся Звичайно, якімось досвідом», - добавляє директорка школи-гімназії №27 Марина Їжаковська.

Дехто сумує за паперовими щоденниками. Адже електронну двійку не зітреш, жартує одинадцятикласник Олександр Самойлов.

«На жаль, зараз такої схеми вже немає. Може хтось і придумає. Поки до цього не додумалися».

Що е-щоденників та е-журналів, освітяни та батьки кажуть: відмовились від них, бо треба було платити. До 20 гривень з одного учня щомісяця. Проте у Міністерстві освіти вже анонсували: після завершення тестування, державні додатки зроблять безкоштовними.