16:03, 25.12.2020

У холоди шапка - обов'язковий аксесуар

Стильна та тепла. Шапка захищає від морозу, вітру та різких перепадів температур. Нові моделі з'являються щосезону.

поділитись:
У холоди шапка - обов'язковий аксесуар - фото 1

Приміряти з десяток разів, прицінитися та обрати ту, яка пасуватиме. Пані Наталя прийшла на ринок за шапкою. Каже, вирішила порадувати себе під Новий рік. Розраховує гривень на 400.

«Ой, ви знаєте, мріяла б, звичайно, про інший, є і хутряні шапки. Якось раніше прагнула, щоб і шубка була. А зараз, коли йде боротьба за те, щоб тварин не нищили, я роблю акцент, була б щоб вже в'язана, хороша, тепла шапочка, щоб йшла на-віч і приносила радість і задоволення», - каже покупчиня.

Пухнасті, ушанки, з помпоном, блискучі, базові та бренди. На полицях шарфи у будь-якому стилі. Продавці запевняють, головне підібрати правильний розмір та потрібну висоту, під риси обличчя. Гаманець також не постраждає, додає пані Наталя. Адже ціни від 200 гривень, ще й можна торгуватися.

«На флісі і без флісу молодіжні. Є комплектик, 400-350. 400 з хомутом. Ангорочка 650. Вона зимова, на утепленні, її потрібно в машинці не стирати, випрати в шампунькі, віджали, на полотенечько посушити, так довше прослужить», - каже жінка.

Продавчиня Галина розповідає, покупці надають перевагу класичним моделям та виробам з натуральних матеріалів. Але беруть гірше, ніж торік.

«Ціна нижче стала, ніж була. Люди зараз не прагнуть до таких дорогих речей. Закупівлі робимо, а воно все лежить. В кредити повлазілі і все».

Лікарі наголошують, узимку голова повинна бути в теплі. Варто носити шапку або накривати голову капюшоном. Відмова від аксесуарів може загрожувати захворюваннями.

«Переохолодження голови може спричинити ускладнення, такими, як отити, як фронтити, так ті ж меозіти. Ускладнення ці пов'язані з хворобою, хворобливістю в області вуха, підвищенням температури, аж до порушення слуху», - наголошує головний лікар ЦПМСД №3 Олександр Лазаренко.

Тож, завдяки шапці ваше здоров'я буде в безпеці. Крім того, величезний вибір аксесуарів дозволить створити оригінальний стиль.