17:53, 17 вересня

У Кальміуському районі відкрили центр для жертв насилля

У міському денному центрі для осіб, які постраждали від домашнього насилля можна отримати індивідуальні, сімейні та юридичні консультації.

поділитись:
У Кальміуському районі відкрили центр для жертв насилля - фото 1

Крім того можна буде отримати поради психолога та юрисконсульта, а також працюватимуть програми самодопомоги. Скористатися послугами зможуть усі маріупольці. На створення установи витратили майже мільйон гривень. Нині в місті вже працює кризовий центр та мобільні бригади. Лише за останні півроку в нашій області зареєстрували майже 2,5 тисячі випадків домашнього насилля.

«Це Центр, який буде не просто допомагати людям запобігти такому ганебному явищу. Це Центр, який каже нам про те, що сьогодні в Маріуполі є куди звернутися. Що сьогодні у місті є допомога для будь-якої людини, яка стикнулася з цим ганебним явищем», - зазначила заступниця міського голови Ксенія Сухова.
У Кальміуському районі відкрили центр для жертв насилля - фото 26760

 

«Ми ставимо собі за мету дійсно створити місця, допомогти Україні стати країною вільною від насильства. І щось у мене є таке відчуття, що місто Маріуполь і Донеччина мають всі шанси бути локомотивом і першим регіоном, який дійсно вирішить цю проблему», - наголосив заступник представника фонду народонаселення ООН в Україні Павло Замостян.