20:00, 21.04.2020

У Київській області росте кількість захворівших на COVID-19

До 356 збільшилася кількість хворих на коронавірус у Київській області. Від початку пандемії у регіоні 11 пацієнтів померли. Для виявлення недуги 14 лікарень області отримали 25 тисяч експрес-тестів. Це пришвидшить діагностування та допоможе попередити розповсюдження COVID-19, упевнені медики.

поділитись:
У Київській області росте кількість захворівших на COVID-19 - фото 1

 

На Covid-19 перевірятимуть як пацієнтів, так і медиків Київської області.

«Це є вкрай важливо, щоб не доводити до тяжких наслідків, коли лікарні будуть перевантажені, і працювати вже в екстремальних умовах, експрес-тести дають можливість виявити цю хворобу на ранній стадії», - розповідає т.в.о. голови Київської обласної адміністрації Василь Володін.


Серед працівників міської лікарні Білої Церкви першою ефективність експрес-тестування на собі перевірила головна медсестра закладу. Результат відомий через 15 хвилин.

«Дуже важливі ці тести. У нас є хворі і з підтвердженими діагнозами і є хворі, які ще чекають підтвердження цього діагнозу. Що нас зараз тестують, ми будемо спокійніші», - каже головна медсестра лікарні Олена Драбинко.

Із пацієнтами з підозрою на коронавірус у цій лікарні працюють понад 70 медиків. Усі вони пройдуть експрес-тестування, розповідає головний лікар закладу Тетяна Дідич.

«Ми дуже вдячні Фонду Ріната Ахметова саме за такі швидкі тести, які ми маємо. Саме такі тести, які ми отримали, дадуть нам можливість ось так диференціювати чи це гостре захворювання, чи перенесене в анамнезі людиною».

Десятки тисяч експрес-тестів для виявлення коронавірусу отримали 14 лікарень області.
На боротьбу з коронавірусом Рінат Ахметов спрямував 300 мільйонів гривень. Для цього він об'єднав усі ресурси - благодійного фонду, ФК "Шахтар", компаній ДТЕК, Метінвест та інших активів SCM.

«С начала апреля Фонд Рината Ахметова передает перевезенные экспресс-тесты в регионы. Это очень важно, что они попадают во все уголочки страны, в государственные больницы для бесплатного тестирования. Это тесты высокого качества, и, со слов врачей, они дают не только быстрый результат. Но и точный результат, что очень важно в условиях эпидемии», - каже член Наглядової ради Фонду Ріната Ахметова Наталія Ємченко.

Фонд Ріната Ахметова закупив для всієї країни 300 тисяч експрес-тестів. Раніше їх отримали державні лікарні Харківщини, Донеччини, Луганщини, Львівщини, Дніпропетровщини, Івано-Франківщини та Києва.