18:50, 28.08.2019

У Лівобережному районі літня жінка ночує у під'їзді

У Лівобережному районі літня жінка ночує у під'їзді 28.08.2019

поділитись:
У Лівобережному районі літня жінка ночує у під'їзді - фото 1
Холодні сходи замість ліжка. Літня жінка ночує у під'їзді дев'ятиповерхівки, де має квартиру. Чому старенька не може потрапити до власної оселі?

Пані Лілія має однокімнатну квартиру у цьому будинку на третьому поверсі. Але старенька постійно губить ключі. Через це вдень сидить на вулиці, а вночі спить на сходах. Ось такі фотографії зробили сусіди жінки. Кажуть - ще торік вона почувалася нормально - прибирала подвір'я та спілкувалася. Тепер - забуває, де живе. Не знає пані Лілія й де її документи.

У Лілії Миколаївни є старша сестра та племінник. Але навідуються сюди рідко, обурюються сусіди. Сусіди часто заводять жінку додому. Кажуть - одного разу вона залишила увімкненим газ. Тоді комунальники його перекрили.

На наш виклик приїхали соціальні працівники. Фахівці говорять - до будинку-інтернату пані Лілію можна оформити лише за її згоди. А від їх послуг родич відмовляється. Мовляв, сам доглядає за старенькою.

За словами соціальних працівників, зараз племінник шукає старенькій цілодобову доглядальницю. А ми будемо стежити за розвитком ситуації.

Бажаєте отримувати оперативні новини в свій месенджер - підписуйтесь на наш канал в Telegram