19:55, 21.08.2019

У Маріуполі - судять патрульних

У Маріуполі - судять патрульних 21.08.2019

поділитись:
У Маріуполі - судять патрульних - фото 1

За перевищення службових повноважень. Якщо провину трьох правоохоронців доведуть, їм загрожуватиме до восьми років ув'язнення. Нагадаємо, інцидент стався рік тому на дитячому майданчику. У центрі уваги поліцейських опинився чоловік із пляшкою пива.


Інцидент стався в червні 2018-го. Чоловік пив пиво на дитячому майданчику. До нього підійшли патрульні. Спочатку обшукали, а потім застосували силу. Все на очах доньки. Це - той самий потерпілий - Олександр Селезньов. Вважає: винні мають бути покарані.


Під домашнім арештом патрульні - вже зо два місяці. Термін спливає 24 серпня. Та прокурор наполягає: його треба подовжити. Олександр Пеліпас - один із підсудних. Працював у тактичному підрозділі. Наразі від служби - відсторонений. Та весь час повинен бути вдома.


Адвокат, що захищає патрульних, домагається, аби домашній арешт - скасували. До справи додає документ від міського голови Маріуполя. Вадим Бойченко готовий взяти підозрюваних на поруки.


Поручитися за хлопців - готові й правоохоронці. Серед них і начальник патрульної поліції в Донецької області Михайло Вершинін. Попри це, суд відхилив надані клопотання. Та подовжив термін домашнього арешту до 19 жовтня.