12:35, 08 жовтня

У Маріуполі безробітним пропонують опанувати професію слюсаря

В Маріупольському професійному ліцеї автотранспорту почалася підготовка майбутніх слюсарів-ремонтників. Нині безробітні містяни за чотири місяці зможуть здобути затребуваний фах та працевлаштуватися на підприємства Групи Метінвест.

поділитись:
У Маріуполі безробітним пропонують опанувати професію слюсаря - фото 1


Стати професіоналом - за чотири місяці. У ліцеї автотранспорту запустили новий курс - спільно з Центром кар'єри Метінвест та Центром зайнятості. Готуватимуть слюсарів-ремонтників. Головна умова відбору майбутніх фахівців - наявність середньої освіти. Перший місяць - теорія, а далі - практика на підприємстві.

Досвід роботи та практичні навички будуть плюсом, але не є обов'язковими. Навчання безкоштовне та проводиться за кошти Маріупольського центру зайнятості.

Після завершення курсів - учнів працевлаштують на металургійні та ремонтні підприємства Групи Метінвест.

«Так само їм гарантований повний соціальний пакет з певним рядом благ для співробітників і, безпосередньо, для їх сім'ї. І крім цього, кожному з них надається посвідчення, яке показує їхній рівень кваліфікації, безпосередньо з яким в подальшому їх працевлаштовують», - каже спеціалістка центру кар'єри Метінвест Марія Данилова.

Центр кар'єри Метінвест розташований за адресою: проспект Металургів, 68. Усі деталі також можна дізнатися за номером: 0 800 606 000.