19:35, 17.11.2020

У Маріуполі благоустроюють території та двори

Нові спортивні тренажери, лазанки, тенісний стіл та насадження. За підтримки народних депутатів України у Маріуполі благоустроюють території та двори.

поділитись:
У Маріуполі благоустроюють території та двори - фото 1

Проспект Перемоги 32/42. Нещодавно тут оновили двір цієї багатоповерхівки - поставили тренажери, лавки, альтанки, а ще посадили нові квіти та дерева.

«До цього двір був сірий, брудний, не гарний, а тепер все красиво, яскраво, дітям дуже подобається тут грати, все зелене, красиве, багато квітів, багато нових дерев. Поставили нам стіл для пінг-понгу всім двором тепер займаємося активним спортом. Лавочки дуже красиві, пісочниця нова, чудова альтанка. Нам все подобається», - каже мешканець будинку Павло Жуков.

Змінювати прибудинкову територію почали з міської програми для ОСББ "Затишний двір". Також місцеві звернутися по допомогу до народного депутата України Вадима Новинського, аби укомплектувати дитячий майданчик.

«Ми дуже вдячні за цю допомогу, оскільки ми отримали гарні, якісні все снаряди і у нас молодь дуже задоволена. Крім того, ми брали участь в програмі Зеленого Центру Метінвест "Посади дерево". Точно також ми отримали кілька дерев, кущів, це дуже приємно. Наші мешканці були дуже раді і задоволені тому, що це дуже велика допомога для нашого двору», - зазначила голова ОСББ Ірина Ізюмова.

Проект з благоустрою, реалізовувався спільно з народними депутатами.

«Це один з 15 проектів, які в цьому році були реалізовані. Ці проекти важливі, вони облагороджують двір. Проекти ці були з ОСББ, де у дворах ставили спортивні та дитячі елементи або лавочки, навіси», - розповів менеджер проєктів ГС "Зелений центр Метінвест" Володимир Жук.

Новий, сучасний та безпечний вуличний майданчик, з’явився рік тому і у дитячому садку завдяки перемозі у конкурсі соціальних проєктів «Місто - нашими руками» від Групи Метінвест. А по допомогу з облаштування та озеленіння звернулися до народного депутата України Вадима Новинського.

«Встановили майданчик дитячий. Ми доставили пісочницю на ясельну і столи з лавами нові, гарні. І ще від Зеленого Центру Метінвест нам насаджень багато у минулому році посадили і от зараз привезли 5 дерев нових», - розповіла завідувачка дитячого ясел-садка №155 Марина Оберемок.

А фахівці Зеленого Центру Метінвест пообіцяли - будуть і надалі співпрацювати з народними депутатами аби покращувати умови життя в містах України.