11:42, 17.05.2020

У Маріуполі чистять пісок та акваторію Азовського моря

Попри карантин Донецька область готується до відкриття пляжного сезону.

поділитись:
У Маріуполі чистять пісок та акваторію Азовського моря - фото 1

На пляжах Маріуполя людей щодня більшає. Хтось уже навіть заходить у воду, натомість деякі містяни поки лише прогулюються узбережжям.
Загальна довжина пляжної зони в Маріуполі - приблизно вісім кілометрів. Перш ніж відкрити літній сезон водолази мають ретельно перевірити акваторію.

На ділянці, де можуть відпочивати діти, рятувальники ще більш пильні. В спецкостюмах вони протоптують дно моря, на глибині майже два метри - працює пірнальник.


Сюда и лагеря, и школы приезжают. Здесь регулярно проводится очистка, каждый день. Достаём бутылки, битые банки от рыбаков. Иногда камни, покрышки достаём - всё это может представлять опасность

Відповідальні за облаштування пляжів - комунальники. Вони ще з березня просіюють пісок, встановлюють переодягальні, біотуалети та фонтанчики. Попіклувались і про дезінфекцію - туалеты обробляються два раза на день, обладнання - один раз на день. Обробляються як роздягальні, так і лавочки.

Медики також перевірили стан морської води та піску. Залишилося лише зробити аналіз питної води.

Лікарі нагадують - під час купання, морську воду краще не ковтати, аби не підхопити кишкову інфекцію, а після пірнань - обов'язково прийняти душ.