11:11, 06.11.2019

У Маріуполі достатньо вакцин для проведення імунізації проти дифтерії

У Маріуполі достатньо вакцин для проведення імунізації проти дифтерії 06.11.2019

поділитись:
У Маріуполі достатньо вакцин для проведення імунізації проти дифтерії - фото 1

Департамент охорони здоров'я міської ради закликає жителів міста подбати про здоров'я своїх дітей, близьких та власне і зробити профілактичне щеплення проти дифтерії.

Нині в лікувальних установах міста достатній запас вакцин для проведення імунізації населення. Для проведення вакцинації необхідно звернутися в Центр первинної медико-санітарної допомоги Маріуполя, в якому зареєстровані. При перших симптомах захворювання негайно зверніться до лікаря з яким укладена декларація для уточнення діагнозу та призначення відповідного лікування.

Мета вакцинації - створити тривалий імунітет проти дифтерії. Вакцинацію проводять 3-кратно з 3-х місячного віку, ревакцинацію - в 18 місяців, 6 років, 16 років. Потім дорослі прищеплюються через кожні 10 років від останнього щеплення без обмеження віку.

Для довідки:

Дифтерія - це гостре інфекційне захворювання, що характеризується запальним процесом, переважно ротоглотки. Збудником захворювання є бактерія - дифтерійна паличка. Джерелом хвороби є людина або бактеріоносій інфекції. Найбільш ефективним заходом профілактики дифтерії є імунізація.