18:46, 18.11.2020

У Маріуполі комунальні підприємства готуються до погіршення погодних умов

360 кілометрів доріг та майже чотириста - тротуарів. Комунальні підприємства розподілили обов'язки та налаштували техніку. Перевірити готовність приїхав і міський голова Вадим Бойченко.

поділитись:
У Маріуполі комунальні підприємства готуються до погіршення погодних умов - фото 1

Олександр працює на підприємстві "Комунальник" вже три роки. Водієм. Згадує, як розчищали дороги попередньої зими.

«Того року зима не така була складна, ми встигали, є ще машини з інших організацій допомагали. Найперший рік, по-моєму, був дуже складний, але все одно ми встигли, навіть Донецьку трасу чистили. Є проблеми тоді, коли сніг, є проблеми тоді, коли ожеледиця - намагаємося прибирати», – каже чоловік.

Взимку підприємство працює цілодобово, аби максимально швидко впоратися з непередбачуваними погодними умовами, розповідає керівництво "Комунальника".

«Задіяні 8 одиниць снігоприбиральної техніки. З них 4 пескосолеразбрасивателі, 4 пилососа. Посипочним матеріал забезпечені в повному обсязі. Залежно від погодних умов виставляється дозування посипання на кожен кв.м. від 5 до 40 грам», - каже в.о. директора КП "Комунальник" Іван Павлюченко.

За підприємством закріплено 360 кілометрів основного покриття. А ось «Зеленбуд» відповідає за другорядні дороги в Центральному та Приморському районах і за тротуари по всьому місту.

«На сьогоднішній момент складено і об'їздили, випробувані маршрути спільно з районною адміністрацією. Створено цілодобовий логістичний центр з обслуговування доріг і чотири логістичні центри в кожному районі міста по малої механізації обслуговування тротуарів», - зазначив директор МКП "Зеленбуд" Петро Чекер.

Цьогоріч усі комунальні підприємства до негоди - готові, запевняє міський голова Вадим Бойченко.

«Для того щоб ефективно ми зустрічали з вами негоду взимку - перше що ми повинні зробити чіткий алгоритм дій комунальних підприємств. Тобто ми повинні розуміти, що кожне комунальне підприємство буде діяти в складній ситуації. І друга позиція дуже проста - це інвестиції. І ось сьогодні 95 одиниць техніки готові зустрічати зиму», - зазначив Вадим Бойченко.

Також усувати наслідки погодних умов будуть - Маріупольавтодор, Рятувальна аварійно-водолазна служба, ДСНС та інші комунальні служби - наголосив мер.