10:33, 19.10.2019

У Маріуполі ”Контрабас розбушувався”. З'явився новий театральний колектив

У Маріуполі ”Контрабас розбушувався”. З'явився новий театральний колектив 19.10.2019

поділитись:
У Маріуполі ”Контрабас розбушувався”. З'явився новий театральний колектив - фото 1

Театральна артель "ДрамКом". У Маріуполі під керівництвом режисерки Наталі Гончарової з'явився новий творчий колектив. Ентузіастів поки що 10. Проте в їх руках навіть "Контрабас розбушувався". Де та як готуються до прем'єри.

Після роботи, три разИ на тиждень, актори театральної артелі "ДрамКом" приходять до камерної філармонії. АджЕ тут, на третьому поверсі, вони працюють.
Маріупольський журналіст і приватний підприємець, фотограф Всеукраїнського видання та просто жіночка на пенсії. Кухар і студентка, актор, майбутня акторка та експерт по техніці мовлення. У вільний час вони по кілька годин репетирують прем'єрну виставу за п'єсою Олександра Володарського "Контрабас розбушувався". У головній ролі - фотограф Євген Сосновський. Текст учить удома, тихесенько, аби сусіди не чули. Проте на сцені заявляє про себе дуже голосно.

"Роль цікава. Дуже така місцями сумна. Місцями комічна. Ну, коротко кажучи, трагікомічна. Тягне, тягне, це цікава справа. Хочеться спробувати себе в чомусь ще."

Про що саме п'єса - поки таємниця. Вона ще ніде не публікувалася. Поставити її на сцені драматург Олександр Володарський запропонував НатАлі Гончаровій. Це сталося досить несподівано, на фестивалі в Києві.
Якісний традиційний театральний продукт. Саме таким бачать свій "ДрамКом" його учасники. Як глядачі зустрічатимуть новачків - обов'язково розповімо. Прем'єра вистави "Контрабас розбушувався" запланована на кінець січня.