15:32, 26.04.2020

У Маріуполі коронавірусом захворіли 19 медиків. Обласна лікарня на карантині

Серед 22 нових хворих в Маріуполі - 19 медиків. Всі вони співробітники Обласної клінічної лікарні інтенсивного лікування

поділитись:
У Маріуполі коронавірусом захворіли 19 медиків. Обласна лікарня на карантині - фото 1

Як розповів сьогодні, 26 квітня, директор обласного департаменту охорони здоров'я Володимир Колесник, спочатку, обласна лікарня не була визначена як установа для лікування хворих коронавірусом. Зараження персоналу почалося з пацієнта.

Хворий поступив ургентно, був прооперований. На третій день у чоловіка піднялася температура, а потім з'явилися клінічні симптоми COVID-19. Пацієнту зробили тест, і він підтвердив коронавірус.

Після цього, всіх контактних медиків, а також інших пацієнтів відділення так само протестували.

Результати прийшли вчора, 25 квітня. У 19 співробітників підтверджений COVID-19. У всіх тих, що заразилися немає клінічних проявів захворювання. Всі поки переносять хворобу в легкій формі. Експрес-тести, які були зроблені медикам спочатку, коронавірус не підтвердили. Інфекцію показав ПЛР-тест.

Зараз вже прийняті запобіжні заходи в лікарні, розповів Володимир Колесник. Відділення закрито. Частину співробітників відправлено в самоізоляцію, частина залишилася на карантині у відділенні, доглядати за хворими.

За погодженням з керівництвом маріупольського здраву, було прийнято рішення перекинути ургенство обласної лікарні на міські. Чергувати буде тільки нейрохірургія. Це єдине профільне відділення в області. Закрити його немає можливості, підкреслив Володимир Колесник.

Читайте також: Відразу 22 нових випадки коронавірусу в Маріуполі за добу!