16:08, 09.08.2019

У Маріуполі машиніста заводу судитимуть за порушення охорони праці

У Маріуполі машиніста заводу судитимуть за порушення охорони праці 09.08.2019

поділитись:
У Маріуполі машиніста заводу судитимуть за порушення охорони праці - фото 1

Машиніст судноремонтного заводу порушив правила безпеки під час роботи, через що травмувався його колега – повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області.


Випадок стався 25 січня 2018 року. 24-річний машиніст крану підняв стрілу обладнання, не впевнившись у безпеці робіт для оточуючих працівників. У цей момент сталося зачеплення троса за конструкцію будівельної етажерки. Через те вона впала разом зі стропальником, який на ній знаходився.


«Внаслідок падіння 52-річний потерпілий отримав тілесні ушкодження у вигляді закритої черепно-мозкової травми, струсу головного мозку та забоїв грудної клітини і поперекової області», - передається в повідомленні.


Наразі судове слідство триває. Обвинувальний акт направлено до Приморського районного суду. Машиністу загрожує штраф від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох років. Або обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.