15:08, 19.08.2019

У Маріуполі мешканці багатоповерхівки скаржаться на щурів

У Маріуполі мешканці багатоповерхівки скаржаться на щурів 19.08.2019

поділитись:
У Маріуполі мешканці багатоповерхівки скаржаться на щурів - фото 1

На бульварі Шевченко, 240 в двох квартирах на другому поверсі під час відсутності мешканців щури прогризли підлогу. Про це у соціальній мережі розповідає один з мешканців багатоповерхівки.


«Перша заявка з проханням провести дератизацію в підвалі будинку була подана в Місто для людей 05 серпня 2019 р. о 22:02. Також були подані заявки в Маріупольський контакт-центр, на урядову "гарячу лінію" 15-45. Але це не дало ніяких результатів», - коментують жителі.


Удруге мешканці відвідали МДЛ 15 серпня, де їм повідомили про те, що дератизація була проведена – двірнику передали щурячу отруту, але у наданні документів, які це підтверджують, відмовили. Сам двірник каже, що отрути ніхто йому не давав.


«Виходить, що МДЛ за всіма нашими заявками відзвітувало, що провели дератизацію, але ніхто не бачив їх співробітників. Ми платимо за послуги, які не виконуються», - скаржаться місцеві.


У спілкуванні з директором МДЛ Грубським Р.С. жителям також було відмовлено. Лише за попереднім записом, а найближчий тільки 7 листопада.