18:47, 12.11.2020

У Маріуполі народні обранці нового скликання складали урочисту присягу

Восьма каденція міської ради та п'ять партій. Дехто в сесійній залі вперше, а дехто давно вважає себе депутатом за покликанням. Як проходила перша після виборів сесія міськради?

поділитись:
У Маріуполі народні обранці нового скликання складали урочисту присягу - фото 1

Чемпіон та призер європейських та світових змагань із плавання, власник золота та бронзи Паралімпійських ігор, заслужений майстер спорту України, а від сьогодні - ще й депутат маріупольської міськради. Серед своїх головних напрямків майбутньої роботи Олександр Комаров визначає інклюзивність та розвиток спорту.

«В першу чергу, це доступність для людей з інвалідністю, для мобільних груп. Я вважаю, що Маріуполь має бути містом, комфортним для кожного жителя», - каже новообраний депутат.

Тренувальну залу на сесійну сьогодні змінив ще один спортсмен - всесвітньо відомий пауерліфтер Олександр Лашин.

«Заходжу, звичайно ж, в хорошому настрої, бадьорий, полон сил. Хочу зробити якомога більше на благо нашого міста, розвитку нашого Маріуполя і обіцяю, буду робити все, щоб наше місто розвивалося», - зазначає Лашин.

Поруч із новачками - депутати з багаторічним досвідом. Володимир Яковенко займається депутатською діяльністю з 1986 року. І запевняє: досі не втомився.

«Це як покликання згори, напевно. Я просто інакше не можу. Ви розумієте, коли ти постійно спілкуєшся з жителями міста, в якому ти народився, вчився, одружився, пропрацювала все життя і живеш в цьому місті, тебе далеко не байдуже», - каже депутат.

Після гімну України - урочисте складання присяги. Вдруге обійняв посаду мера Маріуполя Вадим Бойченко.
У зверненні до депутатів міський голова виказав сподівання на спільну плідну працю попри політичні вподобання кожної з партій.

«Заради таких простих і зрозумілих завдань: розвиток міста Маріуполя і розвиток якості життя нашої Маріупольської громади. Адже з цим словам ми ходили, коли були ще кандидатами. Адже ми обіцяли жителям нашим півмільйонного міста той шлях розвитку, в Який вони повірили. Повірили в кожного тут сидить», - зазначив Вадим Бойченко.

Мера та депутатів міськради привітали й поважні гості - ректори маріупольських вишів, правоохоронці, представники обласної влади та нардепи.

«Дуже хочу і бажаю всім депутатам знову, щоб політичні уподобання не змусили вас зійти з головного шляху - розвитку Маріуполя», - сказав народний депутат України маріуполець Сергій Магера.

Нагадаємо, нині до міської ради увійшло п'ять партій. Наступна сесія відбудеться вже 17 листопада о 10 ранку.