13:08, 12.08.2019

У Маріуполі очікують противірусні препарати, для лікування хронічних вірусних гепатитів

У Маріуполі очікують противірусні препарати, для лікування хронічних вірусних гепатитів 12.08.2019

поділитись:
У Маріуполі очікують противірусні препарати, для лікування хронічних вірусних гепатитів - фото 1

У 3 кварталі 2019 року очікується нове надходження противірусних препаратів для лікування хворих на 20-25 курсів терапії - передає сайт міської ради.


Офіційно реєструвати захворюваність на хронічні вірусні гепатити в Маріуполі почали 10 років тому. На даний момент в місті зареєстровано 786 хворих, розповідають фахівці міського департаменту охорони здоров'я.


Прийом пацієнтів з хронічними формами вірусних гепатитів ведеться на базі міського гепатологіческого центру. З 2014 року вони отримують лікування в рамках державної цільової програми.


Слід знати, що хронічний вірусний гепатит С - не вирок. На сьогоднішній день стандартом лікування є терапія противірусними препаратами прямої дії. Відсоток вилікуваних пацієнтів становить 98%.


В Україні вірусним гепатитом інфіковано до 2 мільйонів людей, а щорічно помирає близько 84 тисяч осіб. У 5-8% хворих на гострий вірусний гепатит В і у 70-80% хворих на гострий вірусний гепатит С захворювання переходить в хронічну стадію, яка є причиною цирозу і первинного раку печінки. У Донецькій області інфікованість населення становить 4-5%.