19:10, 10 березня

У Маріуполі заплановані великі ремонти на електромережах

У 2021 році ДТЕК Донецькі електромережі проведе реконструкцію розподільного пункту в сел. Азовкільце, 3 повітряних ліній електропередачі, встановить 8 нових комплектних трансформаторних підстанцій.

поділитись:
У Маріуполі заплановані великі ремонти на електромережах - фото 1

В планах на 2021 рік - реконструкція розподільного пункту на вул. 8 березня. Це забезпечить надійне і безперервне електропостачання для понад 13 тисяч жителів сел. Мирний, Азовкільце, мкр Курчатова.

Установка 8 нових високотехнологічних, сучасних комплектних трансформаторних підстанцій забезпечить світло і комфорт жителям проспектів Миру, Нахімова, вулиць Куїнджі, Семашка, Богдана, Грачова, Лазарева, Флотської, Багратіона, Сталеварної, 1-ї і 2-ї Слобідки, пров. Прокатного.

Також фахівці ДТЕК Донецькі електромережі модернізують дві підстанції 110 кВ. У Лівобережному районі замінять лінійні та трансформаторні вводи підстанції «Місто - 8», в Кальміуському районі акумуляторні батареї підстанції «Місто - 3».

Також енергетики проведуть реконструкцію ліній електропередачі 0,4 кВ в Центральному та Приморському районах. Три нові повітряні лінії загальною протяжністю 5 км значно поліпшать енергопостачання для 2 тис жителів вулиць Харлампіївської, Митрополитської, Георгіївської, архітектора Нільсена, Гаванної, Рибної, Залізничної, повідомляє прес-служба ДТЕК Донецькі електромережі.