19:20, 04.05.2020

У Маріуполі пенсіонери вже почали отримувати продуктові набори за травень

Олія, крупи, цукор, борошно та консерви. Міськрада продовжує видавати продутові набори для пенсіонерів. Куди звертатися, якщо вас оминули?

поділитись:
У Маріуполі пенсіонери вже почали отримувати продуктові набори за травень - фото 1

 

Чергову партію продуктових наборів у місті почали розносити з 1 травня. Набори видають за наявності паспорта. Пану Віктору - 80 років. Каже - вже вдруге отримує допомогу від міста.

«Печиво, крупа, дуже багато всього, цукор, борошно».

А Вірі Збандут тількі-но виповнилося 75. Тому пакунок з продуктами отримує вперше. Говорить - така поміч дуже доречна. Адже на вулицю виходить лише за крайньої потреби.

«Якщо я виходжу на вулицю - я ходжу там, на прогулянку виходжу там, де людей немає. У магазин йду з маскою і на вулицю з маскою ходимо», - каже жінка.

Допомогу за травень пенсіонерам видають уже четвертий день, розповідають соцпрацівники. Якщо ж когось немає вдома:

«Ми залишаємо повідомлення з номерами телефонів, за якими вони можуть звернутися і ми вийдемо на адресу повторно або трохи пізніше. Або намагаємося домовлятися за номерами телефонів, які вони раніше залишили. Через родичів, якщо не у всіх є номери телефонів, телефони, тому - родичі, сусіди, якісь знайомі. Намагаємося потрапити в квартиру, щоб відразу віддати», - розповідає соцпрацівниця Наталя Чіркова.

Також можна звертатися на гарячу лінію контакт-центру - 15-55. Продуктові набори видають лише пенсіонерам, старшим за 75 років.

«У березні нами було здійснено закупівлю. Було закуплено 500 тонн продовольства з яких було сформовано 62 тисячі продуктових наборів. Перші 31 тисяч були доставлені одержувачам протягом квітня місяця. З 1 травня ми почали другу хвилю доставки», - зазначив директор департаменту соціального захисту населення Андрій Ремпель.
У Маріуполі пенсіонери вже почали отримувати продуктові набори за травень - фото 15754

 

«Ми 30 тисяч населення повторно забезпечимо продуктовою групою товарів для того, щоб наші шановні жителі міста Маріуполя максимально залишалися вдома. Нагадати про те, що єдиний спосіб отримати інфекцію в свій організм - це повітряно-крапельними шляхом в спілкуванні з безпосередньо з зараженим потенційно коронавирусом», - акцентував міський голова Вадим Бойченко.

З початку місяця роздали вже 10 тисяч продуктових наборів. Закінчити планують - до 10 травня.