13:09, 15.05.2020

У Маріуполі почали продавати розсаду

Ринки - потроху відкриваються, тому городники везуть на продаж розсаду. У скільки стане купити корінці помідорів та перцю? Та як правильно висаджувати та доглядати за рослинами, аби дочекатися гарного врожаю?

поділитись:
У Маріуполі почали продавати розсаду - фото 1

На ринки привезли розсаду. Пані Людмила десяток корінців віддає по п'ятнадцять гривень. За півтори години продала майже половину товару.

"Зараз з пандемією по-моєму попит хороший. Люди бояться, що завезення не буде. А ви не боїтеся? А раптом не завезуть, а раптом карантин, всі перекриють. Треба щось садити. Треба працювати", - каже продавчиня Людмила.

Пані Марія вже купила перець та баклажани. Радіє, що виторгувала - по гарній ціні.

"Синенькі по 3 гривні, вона 4 - поступилася по 3. Свою садимо ще, але вона чомусь в цьому році чогось у нас не зійшла",- розповідає покупчиня Марина Крайнова.

Продавці зайняли ряди, де - зазвичай торгують овочами. Кажуть: на те, аби усе це продати - є лише два тижні. Потім - розсада переросте і садити її буде запізно. Тому й роблять помірні ціни. На онлайн- продажі й не сподіваються.

"Через інтернет дуже слабо беруть, дуже слабо. Це не варіант. Краще, коли відкритий ринок, є розсада для кожної людини. Може кожен вибрати на свій гаманець", - каже продавчиня Ольга.

В асортименті - також корінці кабачків, огірків, капусти. Щоб розсада прижилась - городники радять висаджувати її у певний час.

"Краще ввечері посадити розсаду, не в спеку. Вранці погано приймається", - відзначає продавчиня Тетяна.

А ще варто використовувати сітку, що створює тінь, аби під час спеки врожай не погорів.

У Маріуполі почали продавати розсаду - фото 16993