19:15, 13 липня

У Маріуполі почали вітати ветеранів-металургів з професійним святом

19 липня в Україні відзначатимуть день металурга. Проте вже сьогодні керівництво комбінатів Групи Метінвест привітало своїх ветеранів з прийдешнім професійним святом.

поділитись:
У Маріуполі почали вітати ветеранів-металургів з професійним святом - фото 1

А ті, хто віддав роки життя праці на металургійних гігантах Маріуполя згадали, як починали свій трудовий шлях.

Рада ветеранів комбінату "Азовсталь" Групи Метінвест. Через карантинні обмеження - людей небагато. Проте настрій перед Днем металурга та гірника в усіх присутніх піднесений.

Пан Сергій пропрацював на Коксохімвиробництві - 20 років. Запевняє - всі найкращі моменти його життя пов'язані з цією роботою.

«Я приїхав молодим фахівцем - квартиру отримав, роботу, зростання було. Я різні посади займав в хімічних цехах, мені все подобалося. І навіть собі зробив, наприклад, задумку - якщо я ще колись з'явлюся на світ, то я обов'язково піду на Коксохімзавод», - каже ветеран праці комбінату "Азовсталь" Сергій Катасонов.

Напередодні Дня металурга та гірника представники Групи Метінвест подарували Раді ветеранів комбінату "Азовсталь" сучасну техніку.

«Колонки подарували, потім подарували ноутбук, подарували мікрофони повністю, щоб на сцені у нас це все красиво виглядало», - розповіла голова ради ветеранів комбінату "Азовсталь" Тамара Ростовська.

Привітали металурги й колишніх працівників комбінату імені Ілліча. Пані Ніна пропрацювала машиністкою крана близько тридцяти років.

«Я вже 13 років на пенсії, але кожен, через день мені сниться робота. То їду, то кричу, то спізнююся на роботу, думаю - 7-ка не ходить, як я доїду туди. Ніяк не залишає мене робота», - каже ветеранка праці комбінату ім. Ілліча Ніна Чернова.

А ще спеціалісти Групи Метінвест планують нові проєкти для ветеранів праці металургійних комбінатів.

«Я впевнений, ми ще звернемо не одну вершину і підкоримо не одну мету з нашими ветеранами. І те, що ми зможемо зробити для них, не побоюся цього слова - розвитку, тому що ми у них вчимося, вони у нас вчаться. Ми докладемо всіх зусиль і звичайно зможемо, постараємося допомогти їм і проводити нормально своє дозвілля», - зазначив директор департаменту по роботі з громадськими організаціями компанії Метінвест Михайло Цуркан.

Усього в Маріуполі понад 80 тисяч ветеранів праці металургійних комбінатів.