19:05, 16 липня

У Маріуполі починається будівництво університету "Метінвест-Політехніка"

Сучасний, високотехнологічний та єдиний в Україні. Сьогодні презентували початок будівництва першого недержавного гірничо-металургійного університету "Метінвест-Політехніка". Навчальний корпус зведуть із металу та скла.

поділитись:
У Маріуполі починається будівництво університету "Метінвест-Політехніка" - фото 1

 

На місці занедбаного пустиря вже через рік зведуть унікальний для всієї країни гірничо-металургійний університет "Метінвест-Політехніка". А поки що - символічний макет майбутнього корпусу.
Справжній корпус збудують з металу та скла. У вересні 2022 року - наберуть перших 200 студентів. Залучатимуть найкращих лекторів світу та впроваджуватимуть найпередовіші технології, запевняє ректор Політехніки Олександр Поважний. Один з головних пріоритетів - дуальна освіта, аби промислові підприємства отримували адаптованих та кваліфікованих фахівців.

Проєкт "Метінвест Політехніка" - це можливості для молоді розвивати нашу державу та залишатися у рідному місті, підкреслив генеральний директор Групи Метінвест Юрій Риженков.

«Сьогодні ми переживаємо переродження металургії, ми входимо в новий цикл оновлення. Металургія повинна стати більш екологічно чистою, вона повинна стати углеродонейтральной, вона повинна стати більш автоматизованої, діджетальной. Для цього потрібні люди, які будуть це все робити, і я впевнений "Метінвест Політехніка" дасть цих людей, які зможуть реалізувати ці плани, дасть новий поштовх економіки всієї країни, і я впевнений призведе до успіху країни в цілому».

Поруч з навчальним корпусом зведуть студентський камбуз, гуртожиток та спортивне містечко. Очільник області та голова міста впевнені: будівництво університету такого рівня - початок нової ери освіти.

 

«Таких вузів немає в Україні. Це спільна і дуже важка робота, це для всіх нас виклик, і ми приймаємо цей виклик. Але найголовніше, цей вуз - він про можливості, і вони створюються тут, в нашому Маріуполі, нашому регіоні. Я гордий, що ми даємо такі можливості нашої молоді. Це правильний сигнал, посил, що робіть вибір на користь України, вибір на користь Маріуполя», - наголосив мер міста Вадим Бойченко.

"Метінвест Політехніка" - це своєрідний трамплін до професійного становлення, успішної кар'єри і фінансового добробуту, - підкреслили освітяни та керівники Групи Метінвест.

У Маріуполі починається будівництво університету 'Метінвест-Політехніка' - фото 43029