19:20, 27.08.2020

У Маріуполі половина житлового фонду в ОСББ

Спортивні та дитячі майданчики, озеленення, лавки, альтанки, нове асфальтове покриття та ремонти. Маріупольці продовжуть створювати ОСББ. Нині це - майже половина житлового фонду.

поділитись:
У Маріуполі половина житлового фонду в ОСББ - фото 1

Змінити та покращити умови життя вже встигли і мешканці багатоповерхівки на проспекті Металургів. Встановили пластикові вікна, оновили мережу водопостачання, відремонтували під'їзди, облаштували подвір'я. І це - тільки початок. Змінами хизуються мешканці будинків на проспекті Металургів. Та додають, планів - ще багато.

«Звичайно, задоволені. Роботи ще дуже багато, дуже багато зроблено і багато ще б хотілося реалізувати, наприклад, повністю поміняти систему опалення і треба покрівлю робити», - розповідає голова ОСББ Оксана Гордієнко.

Пані Оксана згадує, оселю оновили після створення ОСББ. Із результатами ознайомили і міського голову Вадима Бойченка. Після - разом підписали меморандум про подальшу співпрацю.

Мер наголосив, завжди підтримує ініціативних марупольців. І додав, він та його команда працює заради комфортного майбутнього містян.

«Мені хотілося, щоб ми разом з вами несли відповідальність за наш з вами місто Маріуполь. Щоб ми разом міняли наше життя і місто. І чим більше буде таких ініціативних людей, які будуть довіряти голові і брати відповідальність на себе, тим ми швидше змінимо наше місто Маріуполь», - сказав Вадим Бойченко.

Підтримують Вадима Бойченка і депутати. Запевняють, результат роботи його команди - майже в кожному другому дворі Маріуполя.

«У 2016 році кількість ОСББ в Кальміуському районі було 12, а в 2020 початок їх уже164. Це разюча різниця. Це реальні цифри. Це говорить про те, що люди дійсно довіряють команді Вадима Бойченка. Тому блоку, з яким він іде на вибори. Ця команда - дійсно професіонали, які знають, як треба робити», - зазначив депутат міської ради і голова району Олександр Царьок.

Оновилися не тільки будинки. Поступово змінюються парки та сквери, школи та садочки, транспорт та медзаклади.

«Міська влада знайшла можливість. Мер ініціював це. Я думаю, ми будемо в цьому напрямку працювати, для цього наш мер Вадим Бойченко організував свою партію, маріупольську партію, Блок Вадима Бойченко, яка буде продовжувати всі починання, які були зроблені», - сказала депутатка міської ради Лариса Мамаєва.

Пані Лариса нагадала, незабаром розпочнеться будівництво водоочисного заводу, реконструкція пляжів, оновлення віддалених районів. На це потрібен час, але всі ідеї будуть реалізовані.