18:35, 10.10.2019

У Маріуполі працює футбольна академія клубу «Шахтар»

У Маріуполі працює футбольна академія клубу «Шахтар» 10.10.2019

поділитись:
У Маріуполі працює футбольна академія клубу «Шахтар» - фото 1

Тисячі вболівальників, овації та визнання. Саме про таке майбутнє мріють вихованці дитячої футбольної академії "Шахтар" комбінату Азовсталь Групи Метінвест.

Для цього регулярно тренуються. Ведення м'яча, передача та удар у ворота. Так розпочинають тренування юні спортсмени. Після - гра між командами. До змагання вже готовий дев'ятирічний Костя. Займається футболом майже чотири роки.
«Я стараюсь хорошо себя позиционировать в игре и чтоб тренер мной гордился. Моя мечта это стать хорошим футболистом».
За грою спостерігає мати Кості. Вона приходить на всі його тренування та завжди підтримує. Свою мрію - стати викладачем - здійснила. Жінка прагне, щоб і син відчував ту бажану ейфорію від улюбленої справи.
«Мы гордимся, какие бы результаты не были, для нас самое важное, чтобы он испытывал удовольствие от своей игры. Мы ездили в Винницу, во Львов, в Бердянск. Учитывая, что у нас дети не такого большого возраста, 2010 года рождения, для нас, это немаленький опыт, но точнее маленький опыт, но для нас стоящий».
У дитячий академії футбольного клубу "Шахтар" комбінату "Азовсталь" - 15 кваліфікованих тренерів. Навчають - понад 250 хлопців, віком від шести до 17-ти років. Для вихованців створили всі умови: від занять до інвентарю, запевняє директор академії Олег Муравйов.
«Есть 4 площадки с искусственным покрытием. Одно стандартное, с естественным покрытием, все это благодаря комбинату "Азовсталь», который нас поддерживает и финансирует. Мы обеспечены практические все игровой формой, практически всей экипировкой, могут ездить на соревнования наши дети и необходимый инвентарь есть: футбольные мячи, ворота, конуса, тарелочки, стойки, всё это у нас есть».
Мета - здорові, активні діти, які мають цілі в своєму житті, говорить директор із персоналу комбінату Азовсталь Групи Метінвест Костянтин Войцеховський. До речі, академії є чим пишатися. Приблизно 40 вихованців уже стали професійними футболістами.