11:38, 26.11.2020

У Маріуполі працює клуб скандинавської ходьби

Клуб скандинавської ходьби працює на Лівобережжі. Його відвідують приблизно 100 маріупольців. Про це повідомляється на сайті Маріупольської міської ради.

поділитись:
У Маріуполі працює клуб скандинавської ходьби - фото 1

За інформацією ККП «М-Спорт», загалом це люди похилого віку, але приєднатися можуть всі охочі. Стати учасником і отримати необхідний інвентар можна абсолютно безкоштовно.

Одна з активних учасниць клубу Людмила розповідає: щодня пішки долає понад 10 км. Скандинавської ходьбою займається вже давно. Влітку з однодумцями ходить уздовж пляжу, займається на тренажерах і купається.

Лідер клубу Олександр Кострикін, в минулому - військовий. Він не тільки проводить регулярні розминки і координує спортсменів, а й надихає учасників на нові звершення.

Всі ми, як одна велика сім'я. Наш клуб існує вже два роки. Є учасники, які працюють і не завжди ходять разом з нами, вони займаються по парах або самостійно. Спасибі компанії «М-Спорт» за підтримку в розвитку спорту в рідному місті, - поділився Олександр.

Заняття проходять два рази на тиждень - середа і субота. У зв'язку з карантином вихідного дня тренувальний день з суботи перенесли на п'ятницю. Стартують спортсмени біля дитячого табору «Орлятко» на Лівому березі в 8 ранку. За детальною інформацією можна звернутися до тренера за телефоном - 0671411212, Олександр.