12:30, 12 лютого

У Маріуполі презентували проєкти розвитку міста

Зручне місто своїми руками. У центрі стартапів 19-91 презентували проєкти "Школи лідерів регіонального розвитку". За три роки учасники розробили півтора десятки способів для підвищення комфорту життя.

поділитись:
У Маріуполі презентували проєкти розвитку міста - фото 1

70 учасників та півтора десятки ініціатив. Випускники "Школи лідерів" презентували свої ідеї розвитку міста. Ірина - співробітниця міської ради. Разом із командою дівчина розробила проєкт з утилізації акумуляторів та електронних приладів.

«Плануємо встановити такі пункти збору у ЦНАП, районних адміністраціях, УСЗН та інших закладах. Закупити декілька нових контейнерів для збору таких небезпечних відходів. А також екобус, який буде їздити по місту, та до якого можна буде віднести ці відходи».

У фіналі було 5 команд. Це - представники міської ради та ініціативні маріупольці. За півроку учасники навчились спільно вирішувати актуальні проблеми. Наприклад, завантаженість міських доріг. Серед проєктів є й іноваційні. Тому місто готове ділитись досвідом.

Міський голова Вадим Бойченко зазначив, головна цінність розробок у тому, що всі вони йдуть від самих маріупольців.

«Беремо для себе досить амбітні і ємні завдання, як змінити, як розширити сьогодні спектр можливостей тут, в нашому місті. У медицині, в освіті, в комунальному секторі, в транспорті, в дорогах. І в цілому блоці можливостей, розширюючи наш потенціал для всієї країни України», - сказав мер.

Найкращі ідеї увійдуть до стратегії розвитку Маріуполя 2030.