18:39, 06 серпня

У Маріуполі пройшов форум муніципальних практик

Маріуполь приймає гостей. Сьогодні до нашого міста з'їхалися мери з усієї України, аби взяти участь у форумі муніципальних практик.

поділитись:
У Маріуполі пройшов форум муніципальних практик - фото 1

Тут варто втілювати мрії. Перший недержавний університет "Метінвест Політехніка", аквапарк, медичний кампус і "Маріуполь Арена". І це ще не все. На форумі муніципальних практик мер Маріуполя Вадим Бойченко говорить про Стратегію оновлення міста до 2030 року. Зауважує: до осучаснення треба залучати не тільки посадовців, а й жителів.

«Це філософія, яку ми заклали в процес навчання. Що люди повинні змінитися, Ми повинні змінитися. Ми повинні стати сервісом, ми повинні стати послугою. Муніципалітет він же більше все-таки про людей. Але, звичайно, повинен думати про стратегію і розвитку. Ще потрібно зробити один крок, ключ знайти від інвестицій. І ключ від інвестиції - відкритість і прозорість», - зазначив Вадим Бойченко.

Очільник Донецької облдержадміністраці Павло Кириленко погоджується. Додає: важливо, аби громада обрала спільний вектор розвитку.

На оновлення Маріуполя за 9 років збираються витратити 19 мільярдів гривень. Про реалізацію більшості проєктів можна було б забути, якби не допомога партнерів, наголошує мер Маріуполя.

«З нашими партнерами, які активно залучаються. Я вдячний, компанії Метінвест, яка також фінансовим плечем підтримує наші ініціативи».

В розвиток Маріуполя Група Метінвест інвестує вже понад 10 років. І на цьому зупинятися не планують, розповідає директор департаменту регіонального розвитку компанії Олександр Вишняков.

«Ми спрямовуємо свої соціальні інвестиції в такі сфери, як охорона здоров'я, медицина, освіта, підвищення активності громад, соціальної інфраструктури. На сьогодні це краще стратегічне партнерство, яке тільки є. Ми брали участь і мають намір далі брати участь в таких проектах і програмах, як "Більше, ніж сталь", "Більше, ніж турбота" і "Більше, ніж мрія"», – зазначив директор департаменту регіонального розвитку компанії Метінвест Олександр Вишняков.

Завдяки співпраці влади та бізнесу у Маріуполі планують реалізувати ще низку проєктів.