19:15, 08 жовтня

У Маріуполі пройшов форум "Всеукраїнський діалог: Ветерани-громада"

Психологічна та соціальна реабілітація, житлові програми та медичні гарантії. Під час форуму колишні військові спілкувалися з представниками муніципалітетів.

поділитись:
У Маріуполі пройшов форум "Всеукраїнський діалог: Ветерани-громада" - фото 1

Привітав присутніх міський голова Вадим Бойченко. Він подякував військовим за звільнення нашого міста у 2014-му році. Наголосив: завдяки цьому Маріуполь отримав шанс розвиватися.

Фінансова допомога, соціалізація та способи працевлаштування. Своїм досвідом приїхав поділитися голова Київської спілки ветеранів АТО Ігор Марі. Каже, вони продуктивно співпрацюють зі столичною владою та вже запровадили низку успішних ідей.

На форумі провели декілька регіональних панелей. Зокрема, обговорили питання отримання землі та збереження ветеранського бізнесу.

Наголосили на створенні реабілітаційних центрів. Аби колишнім військовим надавали якісну психологічну допомогу.

Під час форуму вперше нагороджували відзнакою "Багряний хрест". Отримали її лікарі, волонтери, громадські організації та інші небайдужі до ветеранської спільноти. Знак розробили спільно з Інститутом національної пам'яті. А виготовили за кошти асоціації ветеранів-підприємців. Вручати його планують щорічно.