12:15, 17.06.2020

У Маріуполі розширили програму з підтримки ОСББ

Будинки ОСББ об'єднають, а спільну територію – облаштують і зроблять великий "затишний двір". Як і раніше, оновлять асфальт, встановлять дитячі майданчики та зони відпочинку.

поділитись:
У Маріуполі розширили програму з підтримки ОСББ - фото 1

Лівобережний район. Місяць тому в цьому дворі розпочали ремонт. Встановили дитячий майданчик, оновили тротуари, зараз асфальтують дорогу.

Цей двір - спільний для шести ОСББ. Будинки об'єдналися та разом взяли участь у програмі благоустрою.

«Просто була стоянка для машин. Вночі, вдень стояло 15-20 машин і на цьому був весь "затишок" двору», - розповідає голова ОСББ Тетяна Орачевська.

Ремонт розпочали місяць тому. Спочатку працювали комунальники. Перевірили комунікації та підготували подвір'я до реконструкції. Зараз будівельники працюють в 50 об'єднаних дворах Маріуполя.

«Охоплюємо всі будинки ОСББ, і якщо в цьому дворі є будинок ЖБК, ми теж не проходим мимо, тому що це наші жителі і ми теж не можемо їх залишити без комфорту», - акцентував Сергій Марчук, начальник управління з питань розвитку та підтримки ОСББ.

Цього річ в міськраді на підтримку ОСББ виділили 250 мільйонів гривень.

«Ось ця формула дозволила нам в цьому році навіть планку в 100 перевищити, буде 134 затишних двору», - розповів міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.

Усього в Маріуполі вже більше 1000 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. А це майже половина житлового фонду міста.