13:15, 30.01.2020

У Маріуполі розшукали неповнолітнього, який пішов з дому та не повернувся

15-річний юнак майже декілька днів гуляв серед покинутих будівель та разом із товаришем витрачав його гроші.

поділитись:
У Маріуполі розшукали неповнолітнього, який пішов з дому та не повернувся - фото 1

До Центрального відділу поліції звернулась жінка, яка повідомила, що день тому пішов та не повернувся її син 2004 року народження. До цього часу матір своїми силами намагалася знайти дитину, однак це ні до чого не призвело.

На пошуки хлопця було орієнтовано інспекторів ювенальної превенції Центрального відділу поліції. Були встановлені близькі друзі дитини, опитані ті, із ким він в останнє спілкувався, перевірені всі заклади та місця багатого скупчення людей по всьому місту.

Вже через кілька годин поліцейські відшукали дитину: хлопець гуляв однією з вулиць Кальміуського району. Юнак розповів, що весь цей час гуляв покинутими будинками міста та разом із товаришем витрачав його стипендію. Із неповнолітнім проведено профілактичну бесіду.

Поліція звертається до всіх батьків та піклувальників із порадою приділяти вихованню дітей більше уваги, аби вони знали та розуміли, до чого може призвести втеча з дому, що це зовсім не весело і такий вчинок може призвести до поганої ситуації, у тому числі до криміналу.

Якщо зникла дитина, негайно телефонуйте на лінію «102». Самостійні пошуки, як правило, не приводять до результатів, а дитина може потрапити у біду.