11:05, 10 квітня

У Маріуполі розвиваються IT-хаби

Розвиток стартапів, лекції з IT, коворкінг, гра у шахи та багато іншого. Цим можна зайнятися у Beetroot-хабі та в центрі розвитку 19-91. Завдяки партнерам, Групі Метінвест, у цих закладах маріупольці працюють та відпочивають в сучасних умовах.

поділитись:
У Маріуполі розвиваються IT-хаби - фото 1

Центр розвитку стартапів 1991 Маріуполь - перший на Сході України простір для навчання і розвитку ІТ-ініціатив регіону. Чи не щодня сюди приходить Віктор. Рік тому хлопець переїхав до нашого міста. Нині займається декількома проєктами.

«Тут не просто можна працювати і платити за коворкінг, а якщо ти робиш якийсь стартап або проєкт, ти можеш звернутися до 1991 і тебе зв'яжуть із спеціалістом з брендінгу чи стратегії, або з бізнес-планом. Ще що не мало важливо тут час від часу відбуваються івенти, де можна залучити інвестиції, або здобути досвід», - каже Віктор Семенов.

Хаб працює для відвідувачів вже півтора року. Відкрили його за підтримки громадської організації Social Boost, муніципалітету, міжнародної організації USAID та Групи Метінвест. Тут проводять не лише навчальні заходи, але й переговори з потенційними інвесторами Маріуполя, громадські слухання та навіть сесії міськради.

А ще у Маріуполі з’явився Beetroot-хаб. Це новий простір для розвитку. Сюди окрім молоді приходять й люди старшого покоління, адже тут діє шаховий клуб. Ще в центрі є коворкінг-зона, офіси, воркшопи. Тут можна відвідати лекції та майстер-класи про IT та бізнес. Цей простір також відкрили за підтримки Групи Метінвест, Фонду розвитку Маріуполя та USAID.

За останні п'ять років для створення в Маріуполі комфортних громадських місць Група Метінвест виділила понад 360 мільйонів гривень.