10:30, 01 жовтня

У Маріуполі стартував конкурс для молодих професіоналів WorldSkills Ukraine

Майстер-класи для токарів, слюсарів, зварювальників та машиністів крана. Шостий рік поспіль проєкт організовує Група Метінвест.

поділитись:
У Маріуполі стартував конкурс для молодих професіоналів WorldSkills Ukraine - фото 1


Щороку проєкт збирає обдарованих молодих спеціалістів, студентів та школярів.
Цьогоріч генеральний партнер WorldSkills Ukraine Група Метінвест разом із організаторами додали до програми підготовчий етап. У Маріуполі, Запоріжжі та Кривому Розі для учасників пройдуть тренування, майстер-класи та екскурсії до підприємств. Аби конкурсанти показали максимум вмінь на регіональному рівні у жовтні.

Під час конкурсу учасники повинні показати свої практичні навички. На роботу - одна година. зокрема, на майстер-клас для майбутніх вогнетривкі організатори запросили експерта з Запоріжжя.

Захід проходив на підприємстві "Метінвест-Промсервіс". Конкурсанти поспілкувалися з топменеджерами компанії та дізналися про кар'єрні можливості.

«Перед нашей компанией даже в этом году уже стоит огромный вызов. В связи с увеличением объёма огнеупорных работ на предприятиях Группы компаний Метинвест, нам дополнительно до конца этого года необходимо набрать и подготовить более 110 огнеупорщиков», - розповів директор з персоналу та соціальних питань "Метінвест-Промсервісу" Максим Педь.


Підготовчий етап проводять за сімома напрямками. зокрема, це слюсарі, токарі, електромонтери, зварювальники, машиністи крана й тепловоза. Далі - кількість професій зросте до вісімнадцяти. Щороку Група Метінвест розширює межі та географію конкурсу.

«Метинвест выступает генеральным спонсором уже 6 год подряд. Потому что для нас очень важно иметь профессиональные, подготовленные кадры. Соответственно, благодаря такому конкурсу мы, первое, поддерживаем нашу молодёжь, которая выбрала для себя профессиональный путь. Ну, а во-вторых, мы имеем, таким образом, возможность посмотреть на молодёжь, насколько они подготовленными приходят к нам», - каже директор з персоналу та адміністрації МК "Азовсталь" Іван Голтвенко.

Регіональний етап WorldSkills Ukraine пройде у жовтні. А переможці візьмуть участь у фіналі, який заплановано наступного року.