14:10, 29.10.2019

У Маріуполі стартував перший інвестиційний форум RE:think. Invest in Ukraine

У Маріуполі стартував перший інвестиційний форум RE:think. Invest in Ukraine 29.10.2019

поділитись:
У Маріуполі стартував перший інвестиційний форум RE:think. Invest in Ukraine - фото 1

Інвестори і представники з понад сорока п'яти країн світу; більше ста топ-менеджерів, які приймають інвестиційні рішення; понад сімдесят компаній зі світовим ім'ям, що оперують сотнями мільярдів доларів. Форум RE: think. Invest in Ukraine.

Головна подія цього дня. На масштабний дискусійний майданчик приїхали понад 400 представників української влади та бізнесу. Мета - обговорити перспективи розвитку регіону та поліпшення інвестиційного клімату країни. Захід розпочали з перегляду фільму. Відкрив форум Президент України Володимир Зеленський.

«Це дійсно амбітна задача, для вирішення якої потрібне масштабне залучення інвестицій. І цей форум має стати відправною точкою у цьому важливому процесі. Небайдужі можуть стати безпосередніми учасниками і в відновленні Донбасу, і народженні нової України».

Основна програма форуму складається з п’яти панелей - на них учасники говорять про інвестиційний потенціал України, презентують свої проєкти і шукають шляхи економічного зростання.

«Повірити в те, що цей момент, в який потрібно заходити в Україну, потрібно в неї інвестувати. Найкращі сфери для інвестицій в Україну вам відомі, я переконаний, не гірше, ніж мені. Це, звичайно, агросфера, це, звичайно, IT, це, звичайно, наша енергетика і інфраструктура. Вкладаючи туди гроші, можна отримати дуже непогані прибутки» – розказав Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук.

У панельній дискусії щодо відновлення регіону взяли участь представники міжнародної фінансової корпорації, Європейського банку реконструкції та розвитку, Світового банку та інших потужних міжнародних установ. А очільник Генерального директорату Єврокомісії з питань політики сусідства і переговорів щодо розширення особливо відзначив важливість реформи децентралізації.

«Мікрофінансова стабільність є ключовою. Ви - ключові у цьому контексті. Децентралізація, яка триває і яку ми раді підтримувати разом зі Швецією та Данією і сприяти серйозним інвестиціям тут у Маріуполі і у цьому регіоні України» - зазначив на форумі Генеральний директор Генерального директорату єврокомісії з питань політики сусідства Крістіан Даніельсон.

Важливі події в межах інвестиційного форуму - підписання низки меморандумів. Так, під час виступу прем'єр-міністр підписав меморандум з мобільними операторами країни. Для того, щоб зв'язком могли користуватися у будь-якій точці держави. Крім того, сьогодні підписали меморандум щодо розвитку інфраструктури подачі та очищення води у Маріуполь на 100 мільйонів євро.