19:16, 07.10.2020

У Маріуполі створять першу профільну школу з інформаційних технологій

Вона відкриється на базі 7 школи. Зараз там триває реконструкція.

поділитись:
У Маріуполі створять першу профільну школу з інформаційних технологій - фото 1

Яскраві стіни, світлі та теплі кімнати, зручні меблі. Такою має стати школа №7 після оновлення. Поки - триває капітальний ремонт.

«Утеплення будівлі, заміна покрівлі, утеплення та гідроізоляція фундаменту, благоустрій території, підведення комунікацій. Також всі внутрішні роботи: заміна всіх інженерних мереж, демонтажні роботи, заміна вікон, класів», - розповіла про плани начальниця управління капітального будівництва Галина Шейченко.

Додає, після ремонту навчальний заклад стане IT- школою. Завдяки цьому в місті з'являться додаткові напрямки розвитку.

«110 робочих місць, це фізичні робочі місця, які заповнені нашими Маріупольський айтішників. Щоб це було профільне вивчення інформатики. Є така думка, щоб випускник школи, який закінчив цю школу вже якісь матиме дипломи айтішной і може бути якусь базову роботу. Тестувальник або сервіс-деск по тих підтримки», - зазначив заступник міського голови Сергій Орлов.

Так діти зможуть себе реалізувати не тільки в Україні, а й за кордоном, додав міський голова Вадим Бойченко. Школа з таким напрямком буде першою у місті.

«Сьогодні про це говорять великі корпорації, такі як Інтел, Майкрософт. Це тенденція, якийсь тренд, Ми повинні бути до цього готові. Ми хотіли б тут, на базі школи дати максимум, а діти будуть сприймати рішення, переходить розвиватися на базі вищої освіти або відразу йти в креативну індустрію і там себе розвивати. Ми хочемо створити центр компетенцій, тобто перша IT-школа з'явиться в місті Маріуполь», - наголосив міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.

Завершити всі роботи планують у березні наступного року.