18:29, 04 жовтня

У Маріуполі створюють інсталяцію "Бабин Яр"

Тисячі ґудзиків - задля артпроєкту пам'яті жертв Другої світової. Інсталяцію "Бабин Яр" готують у центрі сучасного мистецтва "Готель Континенталь".

поділитись:
У Маріуполі створюють інсталяцію "Бабин Яр" - фото 1

Нагадаємо, саме в цьому урочищі поблизу Києва нацисти проводили масові розстріли у 1941-43-ому роках. Маріупольські активісти ініціювали збір більше тридцяти тисяч ґудзиків, які будуть символізувати вбитих у перші дні окупації. З надісланих матеріалів створять полотно та презентують його вже 18-го жовтня.

«Ми ще приймаємо ґудзики від населення, від небайдужих людей. Олена Філатова - наша художниця казала, що з Івано-Франківська запитували, куди можна відіслати ґудзики. Тому це не просто міська акція, а вже має масштаб всеукраїнський», - розповідає завідувачка відділу ЦСМ "Готель Континенталь" Інна Сухомлинова.
У Маріуполі створюють інсталяцію 'Бабин Яр' - фото 46577

 

 


«Такі проекти дозволяють нам переосмислити цінності, дозволяють подивитися і зрозуміти, хто ми є в повсякденному житті. І дуже приємно і дивно, що люди звертають увагу на такі проекти», - розповів режисер народного театру "Театроманія" Антон Тельбізов.