16:11, 27.11.2019

У Маріуполі таксист побив пасажира битою

У Маріуполі таксист побив пасажира битою 27.11.2019

поділитись:
У Маріуполі таксист побив пасажира битою - фото 1

Через що виник конфлікт та яке покарання загрожує винуватцю?

Дружина постраждалого Оксана розказує - у суботу близько восьмої вечора чекала чоловіка додому із зустрічі з друзями.

"Мы постоянно были на связи. За 15 минут до прихода домой он позвонил из такси и сказал, что едет и через 15 минут будет. Все было в порядке. Но где-то в итоге через пол часа он пришел домой весь в крови, голова была разбита, под глазом уже такой большой фингал".

Побитий Едуард - розповідає - того вечора вчотирьох з друзями викликали таксі з кафе на проспекті Будівельників. Їхати треба було на мікрорайон Східний через селище Мирне. Але водій змінив маршрут, щоб заїхати на заправку.

"Мы поехали на 7-й проезд, там у него заправка. Он заправился и потом уже мы на Мирный попадали через шлаковую гору, через первые проходные. Ну, в общем - большой круг дали"

Один з його товарищів - Сергій - згадує вказану суму.

"После озвучивания маршрута, нам пришла смс - 190 гривен. Мы увидели, скинулись по 50 рублей, у нас получилось 200 рублей, мы ему дали 200 гривен".

Проте в кінці поїздки таксист забажав більшу суму - запевняють чоловіки. Після їх відмови сплатити - взяв дерев'яну палицю та вдарив Едуарда по голові.

Проте у таксиста зовсім інша версія. Стверджує - вдарив Едуарда, бо той почав його душити.

"Я вырвался, я вырвался - повернулся к ним туда. Соответственно вылез потом с машины, вытащил его с машины. Я его ударил всего два-три раза. Я его там не избивал, ничего. Два-три раза я его ударил".

Ми спробували взяти коментар щодо інциденту в самій службі таксі. Проте там пояснили:

"Информацию о наших сотрудниках мы не предоставляем, даже администрация этого не сделает. Это только по запросу полиции".

Речниця центрального відділу поліції Мирослава Попова розповіла:

"Поліцейські опитали обидві сторони та встановили, що між водієм транспортного засобу та пасажиром автомобіля виник конфлікт. Пасажир транспортного засобу відмовився сплачувати загальну суму за послуги таксі, через що водій спричинив йому тілесні ушкодження"

За нанесення легких тілесних ушкоджень водію таксі загрожує штраф або виправні роботи до одного року, повідомляють правоохоронці. А от юристи в таких випадках радять:

"Якщо за своїм бажанням таксист відвлікається від маршруту, то замовник не потрібен сплачувати за таку довжину маршруту. І більш того, в даному випадку конфлікту з таксистом, котрий побив пасажира битою, він приїхав на виклик непідготовлений. Тобто, він посадив пасажирів, а потім поїхав заправлятися" – каже правозахисник Олександр Кудінов.

Але повні обставини події ще слід встановити поліцейським.