21:57, 09.01.2020

У Маріуполі ухвалили новий тариф на тепло та гарячу воду – менше на 15%

Попри рекомендацію Кабміну знизити ціну на чверть, спеціальна комісія затвердила інші цифри. Чому і чи буде від цього економія маріупольцям?

поділитись:
У Маріуполі ухвалили новий тариф на тепло та гарячу воду – менше на 15% - фото 1

Мікрорайон Східний. Діана разом із родиною живе в трикімнатній квартирі. Про зниження тарифу на опалення чула. Чекає на квитанції від "Тепломережі". Бо сума за попередній місяць її не влаштовує. При цьому в листопаді ще й довелося інколи мерзнути - розповідає господиня.

"И прикручивали, и добавляли, были периоды, да. Но сумма получилась большая. Это было за ноябрь. Что сейчас будет за декабрь, даже если будет скидка, ту, которую обещает нам город. То, сумма, мне кажется, меньше не будет" – каже мешканка будинку Діана Тимофєєва.

Менше - буде, запевнили комунальники. Спеціальна комісія ухвалила - знизити тариф на 15 відсотків. До рекомендації Кабміну - зменшити майже на чверть - не дослухалися, аби уникнути додаткових збитків, пояснює директор Маріупольтепломережі Дмитро Мирошниченко.

"При оплате за однокомнатную или проживании в однокомнатной квартире, экономия составит 130 гривен. В двухкомнатной - 187,5 и в трехкомнатной - 264 гривны".

Але сума - ще може змінитися.

"Сейчас рассматривается вопрос в национальной комисиии, в НКРЭ, об увеличении цены за распределение газа. Если оно будет принято, естественно, нам придется опять производить корреляцию" – зазначає директор тепломережі.

Квитанції за грудень із новими тарифами маріупольці отримають уже цього тижня.