19:20, 24.06.2021

У Маріуполі відбулася розширена конференція з охорони праці та промислової безпеки

Керівники всіх підприємств Групи Метинвест обговорювали ключові показники з охорони праці та промислової безпеки, обмінювалися досвідом, розбирали важкі випадки на підприємствах, пов'язані з травматизмом.

поділитись:
У Маріуполі відбулася розширена конференція з охорони праці та промислової безпеки - фото 1

Зібралися, аби обговорити найголовніше - як максимально захистити людей на виробництві та досягти нульового травматизму. Особливу увагу приділили важливості залучення вищих керівників до реалізації та введення ініціатив з охорони праці й правил безпеки. На конференцію до Маріуполя приїхали директори всіх підприємств Групи Метінвест.

Основною темою заходу стала система «Безпечний робочій простір». Спеціалізовані групи оцінюють рівень можливої небезпеки на місцях і опитують співробітників. Також серед завдань - зіставити ризики з ситуаціями, які вже існують та перспективами щодо їх мінімізації. За словами фахівців, затверджена стратегія компанії має декілька основних напрямків.

Нагадаємо, навесні 2020 року за результатами оцінки першого відбіркового етапу Метинвест потрапив у трійку фіналістів конкурсу Міжнародного інституту з управління ризиками та безпеки праці. У фіналі компанія отримала перемогу в категорії «Програма змін року».