18:25, 30.10.2019

У Маріуполі відкрили найбільший в Україні ЦНАП

У Маріуполі відкрили найбільший в Україні ЦНАП 30.10.2019

поділитись:
У Маріуполі відкрили найбільший в Україні ЦНАП - фото 1

Мультицентр став і майданчиком для Форуму Єдності за участю Президента України. Як Володимир Зеленський планує повертати непідконтрольні території?

Форум єдності у Маріуполі відкриває президент Володимир Зеленський. Говорив, по-перше про те, як повернути тимчасово непідконтрольні території. І які виклики наразі стоять перед державою.

"Вона має знайти правильні шляхи разом із громадянським суспільством, ініціювати масштабний національний діалог, саме тому проходить цей форум. Для пошуку відповіді на найскладніші, найважливіші питання. Суспільству потрібно домовитися, потрібно домовитися між собою. Тому що сьогодні в країні існують різні бачення у питанні повернення Донбасу".

Свою думку стосовно об'єднання України висловив й міністр інфраструктури Владислав Криклій. Він наголосив, щоб з однієї частини держави до іншої можна було дістатися швидше-ремонтуватимуть дороги. У новому році планують оновити 4000 кілометрів. Торкнуться зміни й Сходу країни.

"В півтори рази зростає фінансування на відновлення місцевих доріг. В Донецькій області ми вже відновимо , плануємо Добропілля-Лиман, У Луганській області - Чугуєв-Милове, КПВВ Деминове, Олександрівка, Сватове, Лисичанськ - у напрямку до Луганська. У Запорізькій області – Одесса – Мелітополь - Новоазовськ" – розказав міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

Йшлося й про жителів тимчасово непідконтрольних територій. Щоб зберегти зв'язки з ними, саме й відкривають мультицентри.

«Тому що комфортне отримання, тих хто переїхав та і тих, хто залишається на окупованих територіях, це як раз власне є одним з інструментів таких серйозних. В одному купе потягу буде їхати ветеран та людина з окупованої території. І намагаюсь зробити добре і для одних і для інших» - запевнила міністр у справах ветеранів, окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Оксана Коляда.

Повернення територій та український контент на Сході України. За словами міністра культури Володимира Бородянського 30% населення в тому ж Донецьку чи Луганську дивляться російські ЗМІ.

«Ми повинні бути готовими до послідовної, злагодженої та довготривалої роботи. Ця робота повинна бути направлена на подолання негативних наслідків конфлікту. Цілісність країни є для нас безумовною та безостережною».


А перших клієнтів у соціальному офісі в Маріуполі почнуть приймати вже з 1 листопада.