19:56, 07.04.2020

У Маріуполі виросла кількість людей с підозрою на коронавірус

Кількість підозр на коронавірус у Маріуполі росте. Станом на сьогодні, 7 квітня, в місті вже у 17 пацієнтів підозрюють COVID-19.

поділитись:
У Маріуполі виросла кількість людей с підозрою на коронавірус - фото 1

6 підтверджених випадків коронавірусу та 17 підозр. Всі вони зараз знаходяться на лікуванні у медзакладах. Стан стабільний, не важкий - повідомила заступниця міського голови Ксенія Сухова.

Аналізи тих, у кого ще не підтвердили COVID-19, проте симптоми дуже схожі на коронавірус, відправили до Києва. Загалом до столиці з Маріуполя поїхали 22 проби, з яких 5 взяті повторно. Крім того, медики спостерігають за 34 маріупольцями, які контактували з хворими, та за 106 осіб, що прибули з-за кордону.

"Всі вони знаходяться під контролем. під постійним контролем їх стан здорв'я, аби не проявлялися симптоми. Та вразі, якщо проявляться, ми могли б вчасно реагувати", - відзначила Ксенія Сухова.

Також заступниця міского голови зазначила - кількість захворівшиих на COVID-19 в країні все більше, є смертельні випадки. Пік хвороби очикують на кінець квітня - першу декаду травня. Саме тому в Україні та Маріуполі умови карантину стали жорсткішими. Мета - зберегти здоров'я та життя людей.

Як писав телеканал "Сигма" раніше, у першого хворого в Маріуполі вже давно немає симптомів, але вірус в крові все ще є.