15:11, 04.10.2019

У Маріуполі водії маршруту 58т «прогулюють» останній рейс

У Маріуполі водії маршруту 58т «прогулюють» останній рейс 04.10.2019

поділитись:
У Маріуполі водії маршруту 58т «прогулюють» останній рейс - фото 1

Автобус 58т курсує між Маріуполем та Старим Кримом. Мешканці селища скаржаться - вечері з міста доводиться йти додому пішки або визивати таксі. Дедалі частіше водії не виконують останній рейс о 21:30. Кажуть, пасажирів мало.

«Така ситуація трапляється два-три рази на тиждень. Ми дзвонили диспетчеру, але той у відповідь каже визивати таксі. Люди стоять на зупинках, а потрапити додому не можуть», - розповідає мешканець селища Михайло Волобуєв.

У свою чергу перевізник вважає, що цей рейс потрібно взагалі відмінити, принаймні до весни. Адже пасажиропотік дуже малий і паливо витрачається даремно.

«Коли ми збиралися на нараді з мешканцями, ми домовилися продовжити рейс лише на літній період, а далі в залежності від кількості пасажирів. Ми виповнили свої обіцянки - маршрут відпрацював 4 місяці», - зазначає провідний інженер з безпеки руху на транспорті, ПРАТ «Маріуполь-Авто» Богдан Коломієць.

У департаменті транспорту нам пообіцяли, що до 15 жовтня проведуть аналіз пасажиропотоку на цьому маршруті, після чого приймуть остаточне рішення щодо останнього рейсу.

«Категорично недопустимо, коли водій самостійно приймає рішення виконувати рейс чи ні, тому перевізнику доручено вжити дієвих заходів до водіїв, щоб такого більше не повторювалося», - коментує Сергій Остапенко, начальник відділу організації пасажирських перевізок.

Якщо перевізник не виконуватиме своїх обов’язків, пасажири можуть повідомити про це у контакт-центр департаменту транспорту за номером 15-55 або подзвонити диспетчеру за номером 0676212404.