19:10, 08.10.2019

У Маріуполі водії маршруту 58т «прогулюють» останній рейс

У Маріуполі водії маршруту 58т «прогулюють» останній рейс 08.10.2019

поділитись:
У Маріуполі водії маршруту 58т «прогулюють» останній рейс - фото 1

Йти пішки або визивати таксі. Майже щодня вимушені обирати жителі Старого Криму. Мовляв, маршрутки, які їздять до селища, пропускають рейси. А вечірній - і взагалі - планують відмінити.

Пішки 10 кілометрів. Нещодавно Марії довелося йти з Маріуполя до Старого Криму пізно ввечері. Бо маршрутку не дочекалась.

«Я шла с дня рождения и мне надо было срочно приехать в центр. Он прям передо мной развернулся и уехал обратно. Холодно, идем пешком и никто с этим ничего не делает» - каже дівчина.

З міста до селища їздять три автобуси. 65 курсує з Кальміуського району. А 58 і 58т з автостанції в Центральному. За словами пасажирів, транспорт графік - порушує та ще з рейсів сходить. Містяни кажуть, чекають на маршрутку приблизно півгодини. І вже на кінцевій - автобус повний людей.

Ні хвилини на відпочинок. Водій працює без кондуктора. З нами розмовляти відмовився - відразу поїхав. Але чи курсуватиме ввечері - питання. Тому, як дістатися домівки після роботи, Михайло вже розмірковує.

«Где-то в среднем три-два раза в неделю происходит такая ситуация, когда я стою на остановке и я просто не наблюдаю этого автобуса».

У профільному департаменті про ситуацію знають. Уже доручили перевізнику розібратися з водіями.

«Не опираясь на наличие пассажиров или из отсутствие, потому как пассажиры могут садиться и на последующих остановках, а только лишь по наличию на конечной остановке водитель принимать решение не в праве. Поэтому эти случаи мы исключим» - розказав начальник відділу організації пасажирських перевізок Сергій Остапенко.

За словами компанії-перевізника, вечірній рейс запустили на літній сезон. Із початку жовтня пасажирів у цей час стало менше. Та за проханням жителів селища - залишити автобус чи ні - ще не вирішили.

«Мы просто хотим провести анализ пассажиропотока данного рейса, выгоден он нам или не выгоден и будем ли мы дальше проводить данный рейс» - каже інженер "Маріуполь-Авто" Богдан Коломієць.

Також про всі порушення пасажири можуть повідомляти в контакт-центр за номером 15-55 або диспетчеру.