12:25, 03 вересня

У Маріуполі всі початкові класи переходять на електронні щоденники та журнали

Стежити за успішністю дитини - онлайн. Відтепер всі початкові класи переходять на електронні щоденники та журнали. Сервіс працює на будь-яких гаджетах. Долучитися до системи можуть батьки, учні та вчителі. Як працює додаток?

поділитись:
У Маріуполі всі початкові класи переходять на електронні щоденники та журнали - фото 1

 

Відтепер щоденник та класний журнал у смартфоні, показує мати третьокласниці пані Тетяна. Завдяки цьому сервісу у будь-який час зможе побачити оцінки, домашнє завдання, теми чи розклад.

Жінка додає, інтерфейс простий, вчителі допомагають розібратися. Отримує доступ до порталу за особистими логіном та паролем.

«Зараз набагато зручніше, можна в будь-який момент подивитися урок, початок, кінець. Не потрібно гортати щоденник, чекати дитини зі школи», – каже мати третьокласниці.

Поки цією платформою користуються лише учні початкової школи. У наступному ж році, планують додати туди й старшокласників. Є вкладка з розкладом занять на всі класи, інформація про учнів та журнал.

В окремому віконці - тема уроку та домашні завдання. Крім того, поки ще використовують і паперові щоденники, проте від журналів вже відмовилися.

Фахівці додають - всі особисті дані захищені, а доступ розмежований між користувачами.