20:33, 28.04.2020

У Маріуполі встановлюють усіх, хто контактував із хворими COVID-19

Щоб не допустити поширення інфекції, в Маріуполі визначають коло осіб, що контактували з хворими на COVID-19. Під підозрою знаходяться більше 2 тисяч осіб.

поділитись:
У Маріуполі встановлюють усіх, хто контактував із хворими COVID-19 - фото 1

Про це сьогодні, 28 квітня, повідомила заступниця міського голови Ксенія Сухова.

"З 2 тисяч осіб, що контактують із зараженими, 348 направлені на самоізоляцію. Вони перебувають під наглядом медиків", - розповіла Ксенія Сухова.


За її словами, на лікуванні перебувають 27 пацієнтів із підтвердженим COVID-19. З підозрою на коронавірус - одна людина.

"Четверо хворих ушпиталені, вони відчувають себе добре. У решти 23 пацієнтів захворювання проходить у легкій формі, тому лікування вони проходять амбулаторно. На сьогодні у них немає виражених симптомів захворювання", - підкреслила Ксенія Сухова.

Нагадаємо, що Обласна лікарня інтенсивного лікування закрита на карантин на 21 день. Хворих приймають тільки у відділення нейрохірургії.

"Ті пацієнти, які залишилися на доліковуванні - будуть проходити ПЛР-тестування, і тільки після результатів тестів будуть виписані з медзакладу. Половина пацієнтів вже здали тести, всі вони - негативні", - зазначила Ксенія Сухова.