20:23, 28.08.2020

У Маріуполі вже цієї осені відкриють льодову арену

Грошові винагороди найрозумнішим і найталановитішим. Впровадження систему електронної реєстрації для зарахування дітей в заклади культури та створення хокейного клубу. Які рішення сьогодні обговорювалі на сесії депутати?

поділитись:
У Маріуполі вже цієї осені відкриють льодову арену - фото 1

20 тисяч гривень - найкращим аматорським творчим колективам Маріуполя. Винагороду отримають команди, які пройдуть конкурс. Їх оцінюватиме спеціальна комісія. Також депутати збільшили розмір стипендії школярам, які перемагають у навчальних конкурсах, - з тисячі до тисячі п'ятисот гривень. Окрім цього, на сесії ухвалили впровадження системи Блокчейн. Тепер записатися до гуртка можна тільки онлайн.

«Як називається культурний заклад, що культурний заклад може запропонувати дитині. Тому я прошу вас підтримати для того, щоб наше місто далі динамічно розвивався, а головне - в сучасних напрямках», - зазначив депутат міськради Володимир Курський.

Місяць до закінчення будівництва. У Маріуполі вже цієї осені відкриють льодову арену. Тому депутати підтримали рішення створити хокейний клуб "Маріуполь".

«У 2018 році було укладено меморандум про співпрацю між маріупольською міською радою та Фондом Бориса Колесникова, в рамках якого підходить до фіналу будівництво хокейної арени у місті Маріуполі», - розповів начальник управління молоді та спорту Олексій Казанцев.

Також на сесії внесли зміни до спеціального фонду міської казни. Маріуполь отримав субвенцію з державного і обласного бюджетів близько ста дванадцяти мільйонів гривень. Надійшов і екологічний податок - 12 мільйонів.

«Загальний обсяг доходів міського бюджету у загальній сумі 4 750 901, 3 гривень, що більше затвердженого бюджету на 124 мільйона гривень, або на 2,7%», - звітувала в. о. директорки департаменту фінансів Анастасія Смородська.

Завдяки надходженням у Маріуполі продовжать реалізовувати проєкти з реконструкцій, підтримувати заклади освіти, розвивати медицину та будувати житло. На засіданні створили нову фракцію Блока Вадима Бойченка.

«Франція Блоку Вадима Бойченко відкрита для всіх депутатів міської ради, для всіх, хто любить Маріуполь, хоче його подальшого стрімкого розвитку, думає про майбутнє кожного його жителя. Приєднуйтесь до нашої команди, команди Блоку Вадима Бойченко», - розповів депутат міської ради Андрій Федай.

 

«Ми та команда професійних управлінців, яка бере на себе відповідальність сформувати стратегію до 2030 року і, ключове, бере на себе відповідальність її реалізувати. Все це ми робимо завжди, в фокусі тримаючи наших жителів міста Маріуполя. Наша основна задача, щоб жителі міста Маріуполя бачили зміни не на словах, а на ділі», – зазначив міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.

Також до команди Блока Вадима Бойченка долучились члени й інших фракцій міськради.