18:55, 11.09.2019

У Маріуполі закрили басейн «Нептун» - на реконструкцію

поділитись:
У Маріуполі закрили басейн «Нептун» - на реконструкцію - фото 1

На оновлення - понад 90 мільйонів гривень. Басейн "Нептун" декілька місяців тому закрили на реконструкцію. Проте й досі не стали до ремонту. Чому затримуються та де зараз тренуються містяни?

Пані Наталя ходила до басейну два рази на тиждень. Іноді разом з колегами проводили там змагання. Чекає, що після оновлення комплексу, там відкриють нові гуртки. І не тільки.

«Массаж обязательно можно было, сауну, хорошие душевые. Мы только рады, если его отреставрируют, я буду первая туда бегать. Мой сын ходил на плаванье, прыжки в воду, здесь великолепный бассейн -, один из лучших бассейнов в Украине».

За день басейн збирав майже 700 відвідувачів. Тут тренувалися спортсмени, приходили на оздоровчі заняття люди з інвалідністю, діти та всі охочі.

Проєкт розробили, провели тендер і з переможцем вже були готові підписати договір про співпрацю, розповідають у міськраді. Проте, одна з компаній, що програла, подала скаргу. Тож доведеться розпочати роботи пізніше. Десь наприкінці вересня. Заплановано відремонтувати будівлю, усі тренувальні зали, душові та інженерні комунікації. А також повністю оновити чашу.

Відкрити комплекс планують наприкінці наступного року.