20:10, 26 березня

У Маріуполі закрилися всі ринки

Ані овочів, ані м'яса. Відсьогодні у Маріуполі повністю заборонили роботу ринків. Дехто не знав та пішов за покупками, інші - знайшли все потрібне на стихійних прилавках.

поділитись:
У Маріуполі закрилися всі ринки - фото 1

Ще до вчора тут була жвава торгівля. Тепер - ринок не працює. Немає навіть тепличних овочів, які продають селяни. Пані Любов про це не чула, тому сьогодні прийшла за покупками.

«Тут же дешевше на ринку, тут поступаються. І зелені більше, і вибору більше. А в супермаркетах там ціни великі. Овочі, морквочка, бурячок-зараз нічого немає», - каже Любов, жителька міста.

Це вже інший базар. Ворота тут на замку - продавців немає. На цьому ж ринку асортимент завжди був великим. Риба, м'ясо, овочі, фрукти та окремий павільйон із зеленню - кажуть містяни.

«Тут стати ніде було, а зараз гірше. Своє продавали жінки винос. І купорку, і компоти, і все це таке», - каже маріупольчанка Людмила.

Ні домашнього молока, ні м'яса, ні - городини. Прилавки - порожні, бо ринки теж пішли на карантин. Продавці не хочуть наражати себе на великі штрафи. Не бояться грошових стягнень лише на стихійних базарах.

Тих, хто вийде торгувати під час карантину каратимуть фінансово. Мінімум - на 17 тисяч гривень. Сергій вирішив не ризикувати. Бо й податки платити немає з чого. Не те, що штрафи.

«З яких грошей ми будемо платити за оренду землі? І я, і вони ось мені повинні платити. Я винен державі. Збиток дуже великий і для мене, і для підприємців наших. З бухтибарахти зарити і все», - каже власник ринку.

Та чиновники запевняють: ринки закрили, бо це одна із вимог, яку впровадили в режимі надзвичайної ситуації.

«Ми починаємо активну роботу, з тих ініціатив - в якому вигляді і з якими правилами вони надалі зможуть відновити свою діяльність», - зазначив заступник міського голови Аркадій Мєшков.

Коли ринки відновлять роботу - нині невідомо.