15:20, 16.01.2020

У Маріуполі залізничний вокзал пов'яжуть з усіма районами міста

Міська влада відповіла на петицію містян щодо транспортного сполучення МКР "Західний" із залізничним вокзалом.

поділитись:
У Маріуполі залізничний вокзал пов'яжуть з усіма районами міста - фото 1

Раніше жителі міста зверталися до влади щодо вирішення проблеми транспортного сполучення 23 МКР. Звідти дуже важко дістатися до залізничного вокзалу, особливо ввечері.


"Маршрутне таксі 150 припинило їздити. Наявні тролейбусні маршрути не вирішують логістичної проблеми. Після 20:00 Залізничний вокзал "вимирає" від автотранспорту. Потяги на станцію прибувають регулярно, але пасажири змушені стояти на зупинці, в очікуванні одного єдиного тролейбуса або ж страшенно некомфортного 110 мікроавтобуса. Залізничний вокзал є обличчям міста, УЗ поїзда додає, але міська влада не бажає вирішувати проблему логістики громадського транспорту. Створюючи тим самим виручку таксистам", - пише автор петиції Михайло Мастихін.


За результатами розгляду, міська рада повідомила, що маршрути громадського транспорту плануються, впроваджуються з урахуванням розподілу існуючого пасажиропотоку, його потужності та стійкості.

"Всі автобусні маршрути, у тому числі існуючий маршрут №150, виставлявся на конкурс, який проводився у грудні 2017 р., з існуючою схемою руху. Так, на автобусному маршруті № 150 затверджено 5 графіків, приватними перевізниками обслуговується лише 1 графік", - відповів заступник міського голови Сергій Захаров.

За його словами, на теперішній час ведеться робота з перегляду існуючої транспортної мережі міста , з метою покращення транспортного обслуговування усіх районів міста.

"Проробляються змінені варіанти маршрутів для надання більш якісних послуг та підвищення комфорту при користуванні міським громадським транспортом, у тому числі комунальним. Також проробляються можливості транспортного сполучення залізничного вокзалу з усіма районами міста, використовуючи парк міського електротранспорту європейської якості, який у 2020 році планується суттєво оновити сучасними тролейбусами з низькою підлогою, обладнаними системами якісного обігріву та кондиціонування повітря", - зазначив Сергій Захаров.