11:19, 14.11.2019

У Маріуполі зареєстровано нову митницю

У Маріуполі зареєстровано нову митницю 14.11.2019

поділитись:
У Маріуполі зареєстровано нову митницю - фото 1

Азовська митниця Держмитслужби 6 листопада зареєстрована як юридична особа у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Новостворена митниця є правонаступником прав та обов’язків Донецької митниці ДФС, яка знаходиться на стадії реорганізації.

Фактичне місце розташування адміністративного будинку новоствореної установи залишилось попереднім: 87510, Донецька обл., м. Маріуполь, проспект Луніна,1.

З 4 листопада виконуючим обов’язки начальника нової митної установи призначено Володимира Денісова. Першочергові завдання нової митниці – затвердження структури, штатного розпису та переведення працівників Донецької митниці ДФС до її правонаступника Азовської митниці Держмитслужби.

Робота митниці, як і в попередні періоди направлятиметься на захист економічних інтересів нашої держави. Митники продовжуватимуть створювати найкомфортніші умови для ведення зовнішньоекономічної діяльності, а значить і надалі будуватимуться партнерські відносини між митницею та бізнесом.