18:36, 11 вересня

У Маріуполі завершився конкурс "Квітуче місто"

Понад 30 ОСББ Маріуполя на подвір'ї мають унікальний ландшафт. Бо жителі самі облаштували клумби. За найкращі ідеї учасники отримали грошові сертифікати.

поділитись:
У Маріуполі завершився конкурс "Квітуче місто" - фото 1

20 тисяч гривень за найоригінальнішу клумбу. Конкурс "Квітуче місто" громадської спілки "Зелений центр Метінвест" завершився. Перше місце посіли жителі Лівобережжя. Ландшафтний дизайн мешканці створили самостійно. Жінки висадили квіти, чоловіки змайстрували мініфонтан.

«Кілька днів виходили, радилися, прийшли до висновку, що саме хочеться оригінальне. Територія у нас невелика, але у нас є і фонтанчики, і пальмочка, хто живе на Лівому березі, напевно, знає наш двір», - розповідає голова ОСББ Тарас Тарасенко.

Обов'язкова умова для учасників цьогоріч - фотографувати свої подвір'я до та після облаштування. А як правильно висаджувати клумби, їх навчили на майстер-класі від "Зеленого центру Метінвест". У склад журі конкурсу увійшли голови інших об'єднань.

«Вони такі ж голови як і учасники, проте вони взяли на себе цю відповідальну місію - оцінювати роботи. І я їм дуже вдячна. Тому що два дні радилися, два дні тривали запеклі суперечки», - розповіла координаторка ГС "Зелений Центр Метінвест" Вікторія Кошманова.

За 2 місце учасники конкурсу отримали сертифікат на 15 тисяч гривень. Організатори конкурсу "Квітуче місто" громадської спілки "Зелений центр Метінвест" уже готуються до наступного сезону та запрошують ОСББ Маріуполя взяти участь у 2021 році.